1 Haftada 3 Kilo Vermek

1 Haftada 3 Kilo Vermek

Zayıflamak isteyen bayanlar bu haber sizleri yakından ilgilendiriyor. Her bayan zayıf ve fit görünmek ister. Alınan sağlıksız kilolar ileride ruhsal çöküntüler ve psikolojik tedavilere kadar farklı kategorilerde ki hastalıklara kadar ilerlemektedir. Ancak sizin yapacağınız diyetler çok önemli. Asla kendinizi koy vermeyin. Diyet listeleri ve takip edeceğiniz bu blogda zayıflamak mümkün olacak.

Diyetimiz harika derecede işe yarıyor. Bir hafta da 3 kilo zayıflamak bu diyetten geçiyor. Eğer çok acıkıyorum kendime hakim olamıyorum diyorsanız bu diyet hiç size göre değil. Çalışmadan zahmet vermeden rahmet olmaz. Büyüklerin lafıdır. Bu zayıflama yöntemini uygulamanızı öneririm. Farklılığı sizlerde göreceksiniz.

Diyet listelerinin en önemli ana yemeği salatadır. Bunu asla unutmayın. Sakın ama sakın salatayı ihmal etmeyin. Ana öğenizin salata olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. 1 haftada 3 kilo diyeti ‘nde en önemli etken salata. Diyette salata önemli olduğundan bunu yazıyoruz.

zayif

 1 Haftada 3 Kilo Vermek !

* Salata menünüzün bir parçası olmalı.

* Bol su tüketmeniz bu yaz aylarında çok önemli.

* Vücudunuzu mümkün olduğunca nemlendirmelisiniz. Günde 10-15 bardak arasında su içmelisiniz.

* Spor yapmak kilo vermenin en önemli maddeleri arasında yer alıyor. Mümkün olduğunca da her akşam yürüyüşünüzü yapın.

* Porsiyonlarınızı yarı yarıya kadar düşürün.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz