1 Yıl Garantili Özel Sharp Servis Merkezi ; Sharpservis.org

1 Yıl Garantili Özel Sharp Servis Merkezi ; Sharpservis.org

Birçok firma özel servis konularını bazen atlar. İnsanların satış sonrası destek kısmında sıkıntılarıyla dolu bir yığın şikâyet sitesi vardır. Peki, beklenti nedir veya ne olmalı? Bir özel serviste bulunması gereken nelerdir? En önemlisi müşteri ne bekler? Bunun cevabını bir firma çoktan verdi bile.

Dünya teknoloji devi olan Sharp ürünleri artık Türkiye’de. Bu ürünler her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılarken arıza durumunda neler yapılabileceğini de düşünmüşler ve size Özel İstanbul Sharp Servis‘i sunuyorlar. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Özel İstanbul Sharp Servis, ürünlerinize tam bir hizmet veriyor. Başarılı ve alanında uzman çalışanlarıyla tüm ürünleriniz güvenle ve özverili bir şekilde onarılıyor. Bu da müşteriye tam bir güven duygusu veriyor ve alınan hizmetle sorunlarınız hızlı bir şekilde çözüme ulaşıyor. Ürünlerinizde her türlü sorunlara çözüm bulmak için doğru adrestesiniz.

Bunun en büyük destekçisi de İstanbul Sharp Servis’in ürünlerinize 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmasıyla beraber 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Her şeyiyle her detayıyla sizin eviniz sizin yeriniz. İlkemiz müşteri memnuniyeti, hedefimiz katile ve özveri. Sizlere en iyi hizmet için buradayız. Gelin siz de bu ayrıcalığa ortak olun ve bu özveri ve disiplin konforunu yaşayın.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz