1 Yıl Garantili Özel Sharp Servis Merkezi ; Sharpservis.org

Birçok firma özel servis konularını bazen atlar. İnsanların satış sonrası destek kısmında sıkıntılarıyla dolu bir yığın şikâyet sitesi vardır. Peki, beklenti nedir veya ne olmalı?

1 Yıl Garantili Özel Sharp Servis Merkezi ; Sharpservis.org

Birçok firma özel servis konularını bazen atlar. İnsanların satış sonrası destek kısmında sıkıntılarıyla dolu bir yığın şikâyet sitesi vardır. Peki, beklenti nedir veya ne olmalı? Bir özel serviste bulunması gereken nelerdir? En önemlisi müşteri ne bekler? Bunun cevabını bir firma çoktan verdi bile.

Dünya teknoloji devi olan Sharp ürünleri artık Türkiye’de. Bu ürünler her anlamda ihtiyaçlarınızı karşılarken arıza durumunda neler yapılabileceğini de düşünmüşler ve size Özel İstanbul Sharp Servis‘i sunuyorlar. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini benimsemiş olan Özel İstanbul Sharp Servis, ürünlerinize tam bir hizmet veriyor. Başarılı ve alanında uzman çalışanlarıyla tüm ürünleriniz güvenle ve özverili bir şekilde onarılıyor. Bu da müşteriye tam bir güven duygusu veriyor ve alınan hizmetle sorunlarınız hızlı bir şekilde çözüme ulaşıyor. Ürünlerinizde her türlü sorunlara çözüm bulmak için doğru adrestesiniz.

Bunun en büyük destekçisi de İstanbul Sharp Servis’in ürünlerinize 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmasıyla beraber 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Her şeyiyle her detayıyla sizin eviniz sizin yeriniz. İlkemiz müşteri memnuniyeti, hedefimiz katile ve özveri. Sizlere en iyi hizmet için buradayız. Gelin siz de bu ayrıcalığa ortak olun ve bu özveri ve disiplin konforunu yaşayın.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz