Mavi’nin Yeni Reklam Yüzü Serenay Sarıkaya

Mavi’nin Yeni Reklam Yüzü Serenay Sarıkaya

Mavi’nin Yeni Reklam Yüzü Serenay Sarıkaya

Ekranların sevilen yüzü ve giyim tarzı nedeniyle moda ikonu haline gelen Serenay Sarıkaya bu kez Mavi için ekran karşısına geçecek. Mavi tarafından markanın yeni yüzü olarak seçilen Sarıkaya, 2014 İlkbahar-Yaz kampanyasını tanıtırken Mavi’nin mükemmel jeanleri ve dünya jean trendlerini de modaseverler için taşıyacak.

Serenay Sarıkaya’nın oynadığı Akdeniz’in seksi ruhunu yansıtan Mavi reklamlarının televizyonlarda yayınlanmaya başlama tarihi ise Nisan ayını bulacak.


YORUMLAR


  1. forklift ehliyeti

    Yurtdışında uzun yıllardır süren sevilen sanatçıların belirli markaları reklam yüzü olma hali ülkemizde de giderek yaygınlaşmaya başladı. Artık ülkemizinde sevilen ekran yüzleri olan dizi ve sinema oyuncuları farklı projelerde yine faklı markaların reklam yüzü olarak seçiliyorlar. Örneğin Beren Saat Duru markasına ait duş jellerinin reklam yüzü iken diğer bir ünlü oyuncu Ozan Güven bir çay markasının reklam yüzü olmuştu. Serenay Sarıkaya ile daha fazla genç nüfusu hedefleyen Mavi Jeans bakalım bu isteğini gerçekleştirebilecekmi?

  2. kıbrıs taksi

    Öncelikle çok hoş ve profesyonel bir reklam filmi olmuş. Sınırsız hareket özgürlüğünü vurgulayan “Çok mu çok modayız” sloganlı reklam filminde, Serenay aksiyon sahneleriyle de dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz