2014 Tiffany Yaz Koleksiyonu

2014 Tiffany Yaz Koleksiyonu

2014 Tiffany Yaz Koleksiyonu

Kadın modasının önde gelen markalarından birisi olan Tiffany yaz sezonunda da yine renkli bir moda koleksiyonla bayanların karşısında. 2014 Tiffany Yaz Koleksiyonunda aynı zamanda kadınların ruh halini de yansıtan 5 adet tema bulunuyor. Bu temalardan Carnaval ve Tropical Resort yazın coşkusunu, Naturel Girl ve Modern Romance romantizmi Sport De Luxe ise dinamizmi tasarımlara yansıtıyor. Sözü edilen 5 tema sayesinde bir bayanda bulunması gereken tüm özelliklere tek bir moda koleksiyonda toplanmış durumda. Diğer yandan Urban Traveler adlı ek bir tema da hem bayanların asi ve gezgin yönünü temsil ediyor.

Tiffany 2014 temalarına göre koleksiyonu değerlendirelim;

Urban Traveler: Etnik desenli baskı ve detaylara sahip salaş tişörtler, jeanler ve gömleklerden oluşuyor.

Naturel Girl: Tema ilhamını 70’li yıllardan almış. Paçaların en dikkat çekici özelliği ise güpür, dantel detaylar ve doğal baskılar.

Modern Romance: En belirgin özelliği doğa renkleri olan pastel renklerden oluşması

Sport De Luxe: Güçlü çizgiler, dinamik renkler ve perfore dokular ile bu sezon spor salonlarının gözdesi olacağa benziyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz