2015 Yaz Modasında Elbise ve Abiyeler

2015 Yaz Modasında Elbise ve Abiyeler

Havaların ısınmasıyla birlikte birbirinden şık yazlık elbiseler de ortaya çıkmaya başladı. Bu yaz, bohem tarzı yazlık elbiseler oldukça revaçta. Yaz dönemindeki rahat elbise seçimi ile birlikte gelen salaşlık ile birlikte bohem tarzında elbiseler tamamlanmış oluyor. Bu tarz, kış döneminde olduğu gibi yazlık elbise konusunda da son derece etkilidir.

Yazlık elbise konusunda kot elbiseler de oldukça modadır. Bu elbiselerde fazla çaba harcamadan şık bir görüntü elde edilmiş oluyor. Sportif bir görüntü elde edebilmek ve yaz modasına ayak uydurmak için kot elbise tercihinde bulunmalısınız.

Yazlık elbise modellerinde uzun ve uçuşan tarzda şifon elbiseler fazla tercih edilmektedir. Açık rengin ağırlıkta olduğu bu rahat elbiseler yaza damga vuruyor. Ayrıca tek omuzlu elbiseler de dikkat çekiyor. Gece kıyafetleri konusunda da mini etek kombinlerinde siyah renk dikkat çekiyor.

Düğünler, şıklık yarışının en fazla hissedildiği yerler arasındadır. Özellikle yaz dönemlerinde artan kır düğünleri ile birlikte abiye çeşitleri de artmaktadır. Düğün abiye modelleri arasında mavi renkli elbiselerin revaçta olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra beyaz renk de yine önemini korumaktadır. Ayrıca kırmızı ve tonları da sıkça tercih edilmektedir.

Düğün abiye modellerinde kat kat ve eteği tül ile kapatan modeller revaçtadır. Uzun düğün abiyeleri daha sık kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra derin yırtmaçlar ile abiyelere görsellik katılmaktadır. Bunların yanı sıra dantel detaylı ve pırıltılı payet tarzı abiyeler de önemli tercihler olmaktadır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz