2016’nın Yeni Trendi Gömleği Tersten Giymek

2016’nın Yeni Trendi Gömleği Tersten Giymek
Daha sıra dışı ve daha tarz bir görüntü sergilemek isteyenlerdenseniz bu yaz gömleklerinizi tersten giyeceksiniz. 2016 yazının yeni trendleriarasında gömleği tersten giymek var. Bu sezonun en çılgın sokak modası diyebileceğimiz gömleği tersten giymek şimdiden sokakları doldurmaya başladı.
Sırt Dekoltesini Sevenler İçin 
Gömleğin ön tarafını arkaya getirerek giydiğinizde birkaç düğmesini açık bırakarak sırt dekoltesi uygulayabilir veya tamamen ilikleyip bambaşka bir sokak stili ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Ters giydiğiniz gömleğin uç kısımlarını bağlayarak, giydiğiniz alt kıyafetin içine sokarak, bel kısmına kemer takarak, veya uç kısımlarını serbest bırakarak farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Tersten giyeceğiniz gömleğin kısa kol, sıfır kol veya uzun kol olması fark etmediği gibi modelininde hiçbir önemi yok. Yapmanız gereken tek şey gardrobunuzdaki gömlekleri ters çevirmek.

YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz