20’li Yaşlarda Cilt Bakımı

20’li Yaşlarda Cilt Bakımı

Cilt bakımı her yaşta çok önemli olurken hem sağlıklı hem de genç bir cilde sahip olmak için genç yaşlarda da bakım gereklidir. 20’li yaşlarda cilde gereken özeni göstermek hem gelecek yıllarda güzel bir cilde sahip olmak hem de yaşın getirdiği doğallığı korumak açısından büyük bir öneme sahiptir. Temizlemek, nemlendirmek ve arındırmak cilt bakımının aşamalarıdır.
 

Cilt Bakım Aşamaları

Sabah ve akşam yani günde iki kere cildi temizlemek gereklidir. Cilt tipine uygun olan ürünlerle bunu yapabilirsiniz. Sonrasında da tonikle cilt makyaj kalıntılarından ve kirlerden arındırılırken gözenekler de sıkılaştırılır. Son olarakta cilde uygun bir nemlendirici ile nemlendirmek önemlidir.

Ayda bir kez cilt bakımını mutlaka yaptırmak, cildi sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşturur. Makyajla uyumamak gerekirken makyaj temizleme mendilleri de aslında imdadınıza yetişecektir. Banyo ve duşta vücut peelingi yapmak ve sonrasında cilde uygun bir nemlendirici kullanmak cilt bakımını yapacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz