Alyansınız da Sizin Kadar Özel Olmalıdır

Doğru insanı bulmak ve evliliğe karar vermek bir insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan biridir.

Alyansınız da Sizin Kadar Özel Olmalıdır

Doğru insanı bulmak ve evliliğe karar vermek bir insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan biridir. Bu önemli kararın ardından gelen hazırlık süreçleri de bir o kadar heyecan vericidir. Yeni bir ev tutmak, o evi kendi zevkinize göre döşemek derken bunlar arasında özellikle kadınlar için en önemli ayrıntı ise gelinlik ve alyans seçimidir. Nasıl ki birkaç saatliğine giyecekleri gelinlik için aylar öncesinden araştırmalara başlıyorlarsa, hayat boyu parmaklarında taşıyacakları yüzük için de aynı özeni gösteriyorlar.

Sade mi Yoksa Gösterişli mi? Hangisi Sizin Alyans Modeliniz?

Birçok takı ve mücevher firmasından ürettiği ve kendi koleksiyonlarına ekledikleri alyanslar arasından seçim yapmak özellikle kadınları çok zorluyor. Çünkü büyük bir anlam taşıyan bu yüzüğü seçerken en güzeli olmasını istiyorlar. Zaten yaradılışı gereği takı ve benzeri aksesuarları çok seven kadınların alyans seçiminde nasıl titizlendiklerini anlamak zor olmasa gerek. Birçoğu sade ve yalın bir model tercih ederken, bazıları ise gösterişli en azından üzerinde pırlanta taşları olan bir yüzük tercih ediyor. Hal böyle olunca da pırlanta markalarının alyansları kadın tarafından daha fazla rağbet görüyor.

Yüzüğün taşıdığı özel anlam kadar yüzüğü taşıyacak kişilere de kendini özel hissettirmeyi ilke edinmiş bazı markaların internet sitelerine de göz atabilirsiniz. Mesela http://www.robertapirlanta.com/Pirlanta-Alyans,LA_157-2.html internet adresi tam da böyle bir site. Bu sayede daha fazla alyansa ulaşabilir ve yüzlerce modeli bir arada görme imkânını yakalayabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz