Antre Dekorasyonu için Yaratıcı Fikirler

Antre Dekorasyonu için Yaratıcı Fikirler

Evinizin karşılama bölümü olan antre için dekorasyon oldukça önemlidir. Antre dekorasyonu, fazla zaman geçirilmeyen ve birkaç odanın açıldığı bir alanı kapsamaktadır.

Antreler için hem oturma hem de depolama sorununu çözen,üst tarafı sedir olan altına da sepetlerin koyulabildiği ahşap tarzda banklar oldukça kullanışlıdır.

Antreler genelde doğal ışık almazlar. Doğru aydınlatmaların kullanılması önemlidir. Yüksek tavanlı mekanlarda büyük aydınlatmalar çok şık duracaktır.

Dresuarınızın üzerinde kullanılacak heykelsi tarzda bir abajur akşamları hoş ve şık bir aydınlık sağlar hem de mekanınızın havasını anında değiştirir.

Antrelerde olmazsa olmazlardan biri de aynadır. Duvarlarında çokça ayna kullanabilirsiniz.

Büyük duvarlarınız varsa tablolar, resim ve fotoğraflar sergilemenin harika olacağını da unutmayın.

Renk konusunda bu alanlar daha esnektir. Evin herhangi bir yerinde terch edemeyeceğiniz renkleri bu alanda rahatça kullanabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz