Ayak Mantarına İyi Gelen Doğal Yöntemler

Ayak Mantarına İyi Gelen Doğal Yöntemler

Ayakların enfeksiyona maruz kalması sonucunda oluşan mantar sorununa iyi gelen doğal yöntemlerden söz edeceğiz.

Beyaz sirke veya Elma Sirkesi Mucizesi

Her evde bulunan beyaz sirke veya elma sirkesini bir fincan ölçülerinde, bir leğen suyun içerisine ekleyip mantarlı ayaklarınızı içerisinde beklettiğiniz de muhteşem sonuçları görebilirsiniz.

Mantara İyi gelen Bitkisel Yağlar

Kekik yağı, çay yağı, portakal yağı ve lavanta yağının mantara iyi geldiği görülmektedir. Doğrudan ayaklarınıza uygulayabileceğiniz bu yağları belirli bir süre sonra durulamanız gerekmektedir.

Ayak Mantarına Zeytinyağı ve Limon Karışımı

Her ikisinden de eşit miktarda karıştırmanızın, ayaklarınızdaki mantarları iyi geldiğini görebileceksiniz. Uygulamayı pamuk yardımıyla yapabilirsiniz. Bir süre bekletmeli ve daha sonra durulamalısınız. Düzenli olarak iyileşene kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Sarımsak ve Zeytinyağı ile Mantara Çözüm

Zeytinyağı içerisine sarımsak dilimlerini atmalı ve kaynatmaya başlamalısınız. Süzüp soğuttuktan sonra bu karışımı pamuk yardımıyla mantarlı ayaklarınıza hemen uygulayabilirsiniz.

Yukarıdaki önerilerimizi düzenli bir şekilde uyguladıktan sonra ayak mantarına iyi gelen doğal yöntemler hakkında sizler de başarılı sonuçlar elde ettiğiniz gelişmeleri rahatlıkla yaşayabileceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz