Ballı Adaçayı Maskesi

Ballı Adaçayı Maskesi

Doğanın bize verdiği mükemmel bir nemlendirici olan bal ve ada çayıyla cildimize doğal bir bakım yapıyoruz.

Ada çayı içeriği sayesinde gözeneklerinizi küçültüp sıkılaştırırken aynı zamanda da cildin yıpranmış görünümünü tedavi ediyor. Antibakteriyellik ve iltihap önleyici özelliğiyle ise akne problemlerinizi çözüyor.

Maskeniz de kullanacağınız balın sahte ballardan olmamasına özen göstermelisiniz.Mümkünse organik bal kullanın. Cilt için çok güzel bir antibakteriyel ve nemlendirici madde olan bal, cildin nemini korumasını sağlarken bu karışıma damlatacağınız iki çay kaşığı kayısı yağı ise cildinizin nemini koruyarak yumuşamasını sağlar.

Malzemeler
– 2 yemek kaşığı bal
– 1 çay kaşığı kayısı çekirdeği yağı
– 1-2 damla adaçayı yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bütün malzemeleri bir kapta macunumsu bir kıvama gelene kadar karıştırın. Önceden temizlenen  ve kurumuş olan yüzünüze parmak uçlarınızla bu karışımı uygulayın. Maskeyi yirmi dakika kadar yüzünüzde bekletin. Sonra da yüzünüzü önce ılık suyla sonra da soğuk suyla durulayın ve nemlendirici bir krem uygulayın.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz