Bandana Modası Bitti Mi Dersiniz?

Bandana Modası Bitti Mi Dersiniz?

Geçtiğimiz yıllarda çokça gördüğümüz bandanalar bu yıl geçmiş moda kategorisine mi dahil oluyor? Tabi ji de hayır.. Bandana modası ses getirecek şekilde saçlarımızı renklendirmeye geliyor. Bir çok renk ve modelden oluşan bandanalar kimilerine yakışır iken kimilerinde çok aykırı duruyor.

Farklı bağlama şekilleriyle karşımıza çıkan bandanalar saçı uzun ve daha canlı göstermektedir. Aynı şekilde yüzün ortaya çıkmasını hatta gözlerin daha çok ilgi çekmesini sağlıyor. Ayakkabı, çanta, kolye, yüzük derken kombinlerimizi tamamlamak için çırpınır. Buna bandana da dahil oluyor. Ve kombinlerimizin en renkli yardımcısı oluyor. Özellikle sıcak günleri renklendirmek için kullanılan bandanalar özellikle düz saçlara çok yakışıyor..

2015 ile boncuklu modeliyle modaya damga vuran bandanalar 2016 ile hangi modeliyle modaya damga vuracak merak ediliyor fakat bu merakın giderilmesi için sıcak günlerin gelmesi lazım…

Yaz günlerinin vazgeçilmez kombin tamamlayıcısı bandanalar çok özen gösterilmeden yapılan saç modeline de çok yakışıyor. Bu özelliği nedeniyle bandanalar çok çaba istemiyor ve hazırlanmanızı hızlandırıyor..


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz