Bekârlığa Veda Partisi Hazırlıkları

Düğün ve kına, evlenecek çiftler için ne kadar önemliyse düğün öncesinde düzenlenen eğlenceler de artık özellikle yeni nesil çiftler için önem taşıyor.

Bekârlığa Veda Partisi Hazırlıkları

Düğün ve kına, evlenecek çiftler için ne kadar önemliyse düğün öncesinde düzenlenen eğlenceler de artık özellikle yeni nesil çiftler için önem taşıyor. Çünkü bekarlığa veda partileri olarak adlandırılan bu eğlence, evlilik öncesi kız kıza ya da erkek erkeğe güzel bir gece geçirileceği anlamına geliyor. Bu tarz partileri dışarıda yapmak mümkün olsa da kuşkusuz kız kıza geçirilecek böyle bir geceyi, yaratıcı bir konsept eşliğinde evde geçirmek çok daha eğlenceli. Dolayısıyla eğlenceli bir bekârlığa veda partisi için önceden iyi bir hazırlık yapmak gerekiyor.

Unutulmaz Bir Parti İçin Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Detaylar

O geceyi unutulmaz kılmak ve doyasıya eğlenmek için, en ufak detaya bile dikkat etmek gerekiyor. Bu yüzden öncelikle bir konseptin belirlenmesi ve kullanılacak tüm aksesuar ve diğer detayların bu konsept çerçevesinde uygulanması oldukça önemli. Hazırlıklar esnasında ilk dikkat edilmesi gereken konular ise; konuklara dağıtılacak davetiyeler, yaş pasta ve ikramlık atıştırmalıklar. Fakat bekârlığa veda partisi genelde geç saatlerde düzenlenen bir etkinlik olduğu için, bu tarz yiyeceklerin mümkün olduğunca hafif tutulması gerekiyor.

Genelde misafirlerin hediye getireceği düşünülse de onlara verilecek küçük ve esprili hediyeler de bu geceyi daha da unutulmaz kılabilir. Ayrıca her kızın ihtiyacı olan ufak tefek ürünlerin olduğu kutular da güzel bir hediye olabilir. Bunun dışında gelen konuklara dağıtılacak gösterişli maskeler, fotoğraflarda çok daha güzel bir görünüm ortaya çıkarır. Son olarak eğlenceli bir akşam olması için sadece kızlara özel ve enerji dolu bir müzik listesiyle de eğlenceli bir geceye imza atılabilir. Parti fikirleri ve daha fazlası hakkında bilgi isteyenler http://dugunmevsimi.com/kina-ve-bekarliga-veda sitesine göz atabilirler.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz