Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Kroşeler,tüyler,danteller ve çiçekler… Vintage, rahat ama romantik hafif bir stil bizimle… Uçuşan etekler ve renkli desenlerle özgür ve adeta sınır tanımayan hippi stili bu sezon geri dönüyor.

Kuş tüyü detaylı sedef küpeler fark yaratmak için birebir. Rahat ve hareketli bir stil sunan bu tür aksesuarlar, farklı stil ve silüetlerle kombine edilerek kullanılabilir. Aksesuarlarda doğal taşlar ve doğallığı simgeleyen tüm detaylar bu tarzdan yana.

Elbisenizin uzun olması ve kumaşının hareketli olması çok önemli. Dantel olan süslü keten elbiseler bu tarza çok yakışıyor.

Mini denim şortlar bohem stilinin aslında olmazsa olmazlarından. Eskilere dönüşü yansıtan yüksek belli denim veya beyaz mini şortlar hippi stilinin popüler seçimleri.

Püsküllü çantalar da bu stile çok yakışıyor. Toprak tonlarındaki bütün aksesuarlar bohem stilin çiçek desenli kıyafetlerine çok iyi gidiyor.

Dantelli veya düze geniş paça pantolonlar bohemlerin sevdiği türden. İspanyol paça pantolonlarda oldukça iyi seçimlerden olacaktır.

Şortları ve etekleri ise onlar kadar rahat bir kıyafetle kombinlemek gerekmektedir. Örme veya dantel üstler farklı modelleriyle özellikle denim şortlarla kombinlenince harika seçimler oluyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz