Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

Kroşeler,tüyler,danteller ve çiçekler… Vintage, rahat ama romantik hafif bir stil bizimle… Uçuşan etekler ve renkli desenlerle özgür ve adeta sınır tanımayan hippi stili bu sezon geri dönüyor.

Kuş tüyü detaylı sedef küpeler fark yaratmak için birebir. Rahat ve hareketli bir stil sunan bu tür aksesuarlar, farklı stil ve silüetlerle kombine edilerek kullanılabilir. Aksesuarlarda doğal taşlar ve doğallığı simgeleyen tüm detaylar bu tarzdan yana.

Elbisenizin uzun olması ve kumaşının hareketli olması çok önemli. Dantel olan süslü keten elbiseler bu tarza çok yakışıyor.

Mini denim şortlar bohem stilinin aslında olmazsa olmazlarından. Eskilere dönüşü yansıtan yüksek belli denim veya beyaz mini şortlar hippi stilinin popüler seçimleri.

Püsküllü çantalar da bu stile çok yakışıyor. Toprak tonlarındaki bütün aksesuarlar bohem stilin çiçek desenli kıyafetlerine çok iyi gidiyor.

Dantelli veya düze geniş paça pantolonlar bohemlerin sevdiği türden. İspanyol paça pantolonlarda oldukça iyi seçimlerden olacaktır.

Şortları ve etekleri ise onlar kadar rahat bir kıyafetle kombinlemek gerekmektedir. Örme veya dantel üstler farklı modelleriyle özellikle denim şortlarla kombinlenince harika seçimler oluyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz