Bu Kıyafetleri Alırken Hiç Düşünmeyin

Bu Kıyafetleri Alırken Hiç Düşünmeyin

Modada genel geçer bir kural vardır. İyi parçalara hemen yatırım yapın. Bu da şu demektir; her şeye çok para ödemek aslında gereksizdir. Neye para harcayacağımızı bilmek önemlidir. Bazı parçalar vardır ki,eskimez,asla demode de olmaz, asla değerini yitirmez. Bunları alırken hiç düşünmeyin.

Jean Pantolon 
Onlarca kalitesiz jean pantolonunuz olacağına, bir çift kaliteli jean yeterlidir. İyi bir kot sizi sonsuza dek taşıyacak ve her zaman mükemmel formunu da koruyacaktır.

Ucuz bir kot, çabuk yıpranır, rengi bozulur ve hatta formunu kaybeder. O yüzden paranızı iyi ve kaliteli bir markadan alacağınız tek jean pantolona ayırın.

Ayakkabı
Her kadının dolabında kesinlikle en az bir çift tasarım ayakkabı olmalıdır ve bu çok kaliteli olmalıdır. Çok pahalı markalar olmayabilir ama bir kaç çift vasat ayakkabınız olacağına, bir çift tasarım ayakkabı almak için paranızı ayırmalısınız.

Ayakkabı en önemli gardırop yatırımlarından biridir. İyi bir ayakkabının modası asla ama asla geçmez ve her zaman, her ortamda dikkat çeker. Çünkü, kıyafeti gösteren de ayakkabıdır.

Çanta
Çok iyi bir çanta, kötü kaliteli onlarca çantanın toplamından bile daha çok daha iyidir. Artık çanta ve ayakkabılar, moda giyimin merkez noktası haline gelmiştir. İyi çantalar, her kıyafetle ve her sezon kullanılabilir. Çünkü, zamansızdırlar…


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz