Çatlak Dudakları Onaran Maske Tarifi

Dudak çatlamaları, kimi zaman kanamalara ve acıya da sebep olan bir sağlık sorunudur. Çatlak dudaklar, rujun kötü görünmesine ve çabucak silinmesine zemin hazırlar.

Çatlak Dudakları Onaran Maske Tarifi

Dudak çatlamaları, kimi zaman kanamalara ve acıya da sebep olan bir sağlık sorunudur. Çatlak dudaklar, rujun kötü görünmesine ve çabucak silinmesine zemin hazırlar. Dudak  çatlaklarının en önemli sebebi, kuruluktur. Bu nedenle  dudaklarınız çatlamışsa, dudaklarınızı nemlendirerek dudak çatlaklarını onaran doğal maske uygulamalısınız.

Çatlamış dudaklarınızın nem dengesini yeniden sağlamak için bir çay kaşığı kahve telvesine, bir tatlı kaşığı süt ve yarım çay kaşığı bal ekleyerek karışımı iyice karıştırın. Karışımı beş dakika buz dolabında tutarak, soğuyan maskeyi dudaklarınıza dairesel hareketlerle yedirin. Hazırladığınız  çatlak dudaklar için maske on dakika dudaklarınızda beklemeli  ve maske ılık su ile durulanmalıdır.

Maske uygulamasının ardından dudaklarınıza çok  az vazelin sürebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz