Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Gergin, ışıl ışıl bir cilt güzellik ölçütleri arasındadır. Kadının ilk dikkat çeken yüz bölgenize, her sabah  uygulayacağınız güzellik maskesi yardımıyla sağlıklı bir gönünüm kazandırabilirsiniz.

Gün içinde kendinizi daha iyi hissetmek için, tarifini verdiğimiz güzellik maskesiyle güne parlak ve gergin bir ciltle başlayacaksınız.

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Malzemeler
– Bir fincan kahve telvesi
– Bir tatlı kaşığı kuru nane
– Gül suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bir fincan kahve telvesine bir tatlı kaşığı kuru naneyi ekleyip karıştırın, bu karışımı sulu bir kıvam alana dek gül suyu ekleyin. 5 dakika maskeyi bekleterek,  koyulaştığında makyaj pamuğu yardımıyla cildinize dairesel  hareketlerle yedirin. Cildinize yüzük parmağınızla beş dakika hafif masaj uygulayın. Maskeyi 15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Cildinizi parladığını görecek ve cildinizde gerginliği hissedeceksiniz!


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz