Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Gergin, ışıl ışıl bir cilt güzellik ölçütleri arasındadır. Kadının ilk dikkat çeken yüz bölgenize, her sabah  uygulayacağınız güzellik maskesi yardımıyla sağlıklı bir gönünüm kazandırabilirsiniz.

Gün içinde kendinizi daha iyi hissetmek için, tarifini verdiğimiz güzellik maskesiyle güne parlak ve gergin bir ciltle başlayacaksınız.

Cildi Gerginleştiren Maske Tarifi

Malzemeler
– Bir fincan kahve telvesi
– Bir tatlı kaşığı kuru nane
– Gül suyu

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Bir fincan kahve telvesine bir tatlı kaşığı kuru naneyi ekleyip karıştırın, bu karışımı sulu bir kıvam alana dek gül suyu ekleyin. 5 dakika maskeyi bekleterek,  koyulaştığında makyaj pamuğu yardımıyla cildinize dairesel  hareketlerle yedirin. Cildinize yüzük parmağınızla beş dakika hafif masaj uygulayın. Maskeyi 15 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Cildinizi parladığını görecek ve cildinizde gerginliği hissedeceksiniz!


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz