Cilt Bakımı İçin Doğal Yağlar

Cilt Bakımı İçin Doğal Yağlar

Kadınların güzellik ve cilt bakımları onlar için çok önemlidir. Doğal yağlar da oldukça popüler olarak kullanılırlar ve kimyasal içermediği için tercih edilirler.

Doğal yağlar içerdikleri vitaminler ve doğal içeriklerler ile cildinizi korur ve besler. Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak için en iyi doğal yağları sizler için derledik;

Hindistan Cevizi Yağı

Cildinizi besler ve doğal olarak nemlendirir. Ayrıca içeriğindeki Lorik asit ile birlikte bakteri, virüs ve mantarlar ile savaşmaktadır. Sadece cildinize değil saçınıza da oldukça faydalıdır. Canlı ve parlak saçlara sahip olmanın yolu hindistan cevizi yağından geçmektedir.

Çay Ağacı Yağı

Çay ağacı yağı başta sivilce sorunlarına, alerjiye, kızarıklığa karşı birebirdir ve hatta bazen birkaç saat içinde bu şikayetlerden doğal yöntemlerle kurtulmanızı sağlar.

Fındık Yağı

Hassas ciltlere ilaç niteliğinde olan fındık yağı ciltteki gözeneklerinizi sıkılaştırır ve yüzünüzdeki istenmeyen yağları ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda çok iyi bir cilt temizleyicisidir.

Avokado Yağı

Avokado yağı, cildinizdeki kolajen ve elastin miktarını doğal olarak artırır. Aynı zamanda cildin daha derin noktalara nüfuz ederek taze ve canlı bir görüntü kazandıracaktır.

En değerli giysiniz olan cildinizin doğal yöntemlerle en iyi bakımı hakettiğini asla unutmayın. Ayrıca cilt bakımınızı olabildiğince doğal malzemelerle ve doğal yağlarla destekleyin. Böylelikle daha az yan etki ve alerjene maruz kalacaksınız.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz