Cilt Bakımı ve Güzellik İçin Detoks

Cilt Bakımı ve Güzellik İçin Detoks

Detoksun cilt bakımı ve güzellik için faydalarını saymakla bitiremeyiz. Hazır gıdalar ve işlenmiş yağlar yüzünden vücutta biriken toksinler en başta böbrek, karaciğer ve bağırsakları yoruyor ve en sonunda vücut bu toksinleri sivilce olarak ciltten atmaya çalışıyor. 3 gün gibi kısa bir süre için detoks yaptığınıza;

  • * Daha dinç görünen bir cilde sahip olacaksınız.
  • Cildiniz doğal parlaklığını geri kazanacak.
  • Lekeler ve siyah nokta görünümü azalacak.
  • Gözleriniz pırıltı kazanacak ve gözlerinizin beyazı daha canlı görünecek.
  • Kırışıklık başlangıcı olan ufak çizgilerin derinleşmesi yavaşlayacak.
  • Selülitleriniz azalacak ve cildiniz sıkılaşacak.
  • Sivilce oluşumu yavaşlayacak, düzenli detoks ile tamamen duracak.

 
Detoks Tarifleri
Bu tarifleri uygulayabilmek için öncelikle doktorunuza danışılmalısınız. 18 yaşından küçükler, hamile ve emziren anneler detoks için uygun değildir.

Yeşil İçecek Detoksu
Sevdiğiniz tüm yeşil yapraklı sebzeleri kullanabilirsiniz. Ispanak, fesleğen, roka, kereviz sapı, salatalık gibi birçok sebzeyi aynı anda meyve sıkacağından geçirip elde ettiğiniz karışıma biraz limon ekleyin. Günde 3 öğün halinde tüketebilirsiniz.

Greyfurt Detoksu
Greyfurt, portakal ve limonu meyve sıkacağında sıkın ve her porsiyon için bir bardak olarak tüketin. Özellikle selülit için faydalıdır.

Lahana Detoksu
3-4 adet lahana yaprağını ağzı kapalı olarak 5 dk kadar kaynatın. Her porsiyon için bir bardak alın. Tat ve kokusuna tahammül etmeyi kolaylaştırmak için içerken limon sıkabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz