Çocuk Atkı ve Bere Çeşitleri

Çocuk Atkı ve Bere Çeşitleri

Soğuk sonbahar ve kış mevsimlerinde korunmak çok önemlidir.Özellikle küçük yaşta çocukların soğuğa karşı direncinin zayıf olması onları tehlike altında bırakmaktadır.Bu nedenle çocuklarınız için bere ve atkı çeşitlerini bir araya getirerek hem sizin için bir ışık hem de sizin yapacağınız bere atkı örneklerine yardımcı olacaktır.

Çocuklarınızın hem çizgi film karakterlerinin bereleriyle daha güzel görünüme kavuşacak,hem de soğuk havalardan korunurken içiniz daha da rahat hale gelecektir.

Özellikle bere ve atkı kombinasyonlarının uyumu geçen sene kış modasında göze çarpan kombinler arasına girmiştir.Ponponlu,çiçekli,düğmeli çeşitler hem çok satmıştır hem de moda sektöründe dikkatleri çekmiştir.İşte sizin için hazırladığımız bazı atkı ve bere çeşitleri:

cocuk-atki-ve-bere-ornekleri

 

cocuk-atki-ve-bere-cesitleri

Kız çocuklar için ağırlıklı renk mor ve pembe iken erkek çocuklar için bu renk açık mavi beyaz olarak modada yerini almıştır.Renklerin kombinleri de yaratıcılığınız ve görsel zevkiniz için son derece önemlidir.Bu örnekler sayesinde yaratıcılığınıza yaratacılık katarak, çocuklarınızı sevindireceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz