Çocuk Atkı ve Bere Çeşitleri

Çocuk Atkı ve Bere Çeşitleri

Soğuk sonbahar ve kış mevsimlerinde korunmak çok önemlidir.Özellikle küçük yaşta çocukların soğuğa karşı direncinin zayıf olması onları tehlike altında bırakmaktadır.Bu nedenle çocuklarınız için bere ve atkı çeşitlerini bir araya getirerek hem sizin için bir ışık hem de sizin yapacağınız bere atkı örneklerine yardımcı olacaktır.

Çocuklarınızın hem çizgi film karakterlerinin bereleriyle daha güzel görünüme kavuşacak,hem de soğuk havalardan korunurken içiniz daha da rahat hale gelecektir.

Özellikle bere ve atkı kombinasyonlarının uyumu geçen sene kış modasında göze çarpan kombinler arasına girmiştir.Ponponlu,çiçekli,düğmeli çeşitler hem çok satmıştır hem de moda sektöründe dikkatleri çekmiştir.İşte sizin için hazırladığımız bazı atkı ve bere çeşitleri:

cocuk-atki-ve-bere-ornekleri

 

cocuk-atki-ve-bere-cesitleri

Kız çocuklar için ağırlıklı renk mor ve pembe iken erkek çocuklar için bu renk açık mavi beyaz olarak modada yerini almıştır.Renklerin kombinleri de yaratıcılığınız ve görsel zevkiniz için son derece önemlidir.Bu örnekler sayesinde yaratıcılığınıza yaratacılık katarak, çocuklarınızı sevindireceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz