Doğru Parfüm Seçimi İçin Tüyolar

Doğru Parfüm Seçimi İçin Tüyolar

Her kadın için kullandığı parfümün aslında kişiliğin bir imzası olduğu düşünüldüğünde teninize ve karakterine uygun parfüm seçimi önemlidir. Parfüm bir kadının stilini tamamlayan en önemli ve güçlü unsurlardan biridir. Parfümün farklı ve hoş kokusuyla anılmak bir kadının öz güvenini yükseltecektir. Bir başkasında duyarak beğenilen koku belki de sizde hoş olmayabilir. Başkasınca önerilen bir parfüm yerine sizi tamamen tamamlayacak, güzel kokmanızı sağlayacak kokulara yönelmeniz doğru parfüm seçimi için öncelik taşımaktadır.

İşte, parfüm seçerken dikkat edilmesi gereken tüyolar…

Parfümünüzü değiştirecek veya yeni bir parfüm alacaksanız üzerinizde başka bir koku olmamasına ve teninizin mutlaka temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Parfüm seçerken teninize, karakterinize, stilinize uygun olması gereklidir. Parfümünüz tamamen sizi yansıtmalıdır.

Bir veya iki parfüm deneyip bekleyin. Doğru parfümü bulmak zaman ister. Üst üste farklı parfümleri sıkarsanız kokular birbirine karışacağından doğru parfüm seçimi yapmanızda yanıltıcı olabilir. Ayrıca parfümü kağıtta ya da havada değil mutlaka kendi teninizde deneyin.

Parfümün kullanılacak ortam ile de uyum sağlaması ve tarzının uyması önemlidir. Gece saatlerinde genellikle iddialı ve çarpıcı kokuları kullanabilirken, gündüzleri ise daha hafif ve soft kokular rahatlıkla tercih edilebilir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz