Düğününüze Hazır Olun

Bir kadının şüphesiz en özel günü evleneceği gündür. Muhakkak bugün erkeklerinde en özel günüdür ama söz konusu kadınlar olunca hal biraz farklı oluyor.

Düğününüze Hazır Olun

Bir kadının şüphesiz en özel günü evleneceği gündür. Muhakkak bugün erkeklerinde en özel günüdür ama söz konusu kadınlar olunca hal biraz farklı oluyor. Erkek tabii şık olacaktır. Tıraşını olacak, damatlığını giyecek ve hazır olacak. Ama kadın öyle değildir. Gelinliği ayrı, gelin makyajı ayrı, gelin başı ayrı derken daha birçok uğraşı vardır.

Aslında bunların hepsinin temelinde kadının o özel gününde çok ama çok güzel olma arzusu vardır. Tüm bu uğraşlar bunun için vardır zaten. Gelinliğinizi bir şekilde seçersiniz. Çeşitli mağazalar dolaşırsınız, beğenirsiniz, vazgeçersiniz, provalar yaparsınız ve sonunda gelinliklerin kendi arasında kıyasıya girdiği savaşı biri kazanır ve sizde o gelinliği alırsınız. Ama gelinlik kadar önemli bir başka hazırlık daha vardır.

Makyajınızı İyi Ayarlayın

O da düğün günü yapacağınız gelin makyajı olacaktır. Düğün makyajı gecenin kaderini belirleyen olaydır. Eğer abartılı ve amatör bir makyaj ile düğününüze çıkarsanız daha sonra yüzünüzü pişmanlıklarınız ile yıkarsınız. Her ne kadar mutlu bir gece olsa da duygusal anlar yaşayabilir, terleyebilirsiniz. Gözyaşı ve ter abartılı, yoğun bir makyajı mahvedebilir.

İdeal Makyaj

Bu sıkıntılara maruz kalmamak adına Düğün Mevsimi’nin incelikleri ile tanışın. Size en profesyonel ve en kaliteli hizmeti sunacak mekanları önerecektir. Detaylı bilgi almak için, http://dugunmevsimi.com/gelin-saci-ve-makyaji-modelleri adresine girebilirsiniz. Düğününüzün organizasyonları ile alakalı tüm fikirleri buradan alabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz