Elmalı Yüz Maskesi

Elmalı Yüz Maskesi

Cilt lekeleri ve sivilceler, cildin en büyük sorunlarının başında gelmektedir. Cilt lekeleri özellikle yaz dönemi, güneş ışınlarına maruz kalan kişilerde görülür. Sivilceler ise her yaş döneminde görülebilen, en can sıkıcı sorunlardan biridir. Bu iki sorunun ortak çözümünü tek maskede bulmanız münkün. Hem cilt lekelerini yok eden hem de sivilce sorununu ortadan kaldırmada etkili elmalı yüz maskesi tarifi için, lütfen yazımızın devamına göz atın.

Yeşil Elmalı, Ballı Yüz Maskesi Tarifi

Malzemeler
1 adet yeşil elma
1 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı ve Uygulanışı: 1 Adet yeşil elmayı ikiye bölün ve içindeki çekirdekleri temizleyin. Ardından bir rende ya da blender kullanarak elmayı püre haline getirin. Hazırladığınız elma püresine, 1 yemek kaşığı bal ekledikten sonra iyice karıştırın. Bu karışımı kapaklı bir kasenin içine alarak, buzdolabında 10 dakika kadar bekletin. Hazır hale gelen maskeyi yüzünüze sürün ve 10 dakika bekledikten sonra, ılık su yardımıyla cildinizi temizleyin. Bu maskeyi haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz