En Güzel Trençkot Kombinleri

En Güzel Trençkot Kombinleri

Trençkotlar farklı stil ve duruşlarıyla bahar aylarımızı ya da yağmurlu günlerimizi daha rahat geçirmemiz için dış giyim parçamızdır. Asil duruşlu trençkotunuzu en uyumlu parçalarla birleştirdiğinizde dış giyiminizde tarzı yakalamanız çok zor olmayacak. En güzel trençkot kombinleri tercihleri için önerilerimiz şöyle

Kısa Trençkotlar
Belden oturtmalı bu kısa trençkotları A form, bol kesim ve parçalı uzun eteklerinizle kombinleyebilirsiniz. “Pantolonla kombinlemek istiyorum” diyenleriniz içinse bol paça, boru paça kumaş ya da kot pantolonlarınızla isabetli bir kombin yapabilirsiniz.

Uzun Trençkotlar
Uzun trençkotların altına en iyi giyim alternatifi pantolonlar olacaktır. Dar paça, boru paça ya da tayt pantolonlar doğru tercih olacaktır. Etek için de kalem etek tercih etmelisiniz. Trençkotunuzu önü açık kullanacaksanız içine breton bluz giymelisiniz. Uzun trençkotlarınızı önden kemerini bağladığınızda direkt elbise şeklinde de kullanabilirsiniz.

Salaş Trençkotlar
Bu yılın trend parçası salaş trençkotlarınızı uygun şekilde seçtiğinizde pantolon ya da eteklerinizle isabetli olarak kombin yapabilirsiniz. Dar kesim pantolonlarınız ve kalem etekleriniz bunun için en iyi tercihleriniz olacaktır. Üst tercihiniz breton bluz ya da triko olmalıdır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz