Epilasyonda Bakırköy Beautyderm

Epilasyon Bakırköy Beautyderm sağlık kliniğinde uzun yıllardan beri yapılmakta olan ve alanında deneyimli hekimler ve uzmanlar ile yapılmasından ötürü de güvenilir bir merkez olarak bilinirliğini

Epilasyonda Bakırköy Beautyderm

Epilasyon Bakırköy Beautyderm sağlık kliniğinde uzun yıllardan beri yapılmakta olan ve alanında deneyimli hekimler ve uzmanlar ile yapılmasından ötürü de güvenilir bir merkez olarak bilinirliğini her daim arttırmaktadır. Epilasyon Bakırköy ve diğer çevre illerde de oldukça revaçta olan ve tercih edilen bir alan olmasına rağmen, uzman kişilerin ve referansların fazla olması bir sağlık ve güzellik merkezinin o kadar çok tercih edilir olmasına katkı sağlamaktadır. Beautyderm’de hem deneyimli personelleri hem de alanında uzman hekimleri ile hastalarına her alanda kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunan önemli merkezler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de herkes tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkeklerde Lazer Epilasyon ise; yine aslında bayanlarda olduğu gibi işlemekte olup, sadece erkeklerin kıl yapılarının bayanlara göre farklı olması işlemlerin seans sayısını ve etkisini arttırmaktadır. Bunun nedeni de beylerin kıllarının bayanlara göre daha kalın ve genelde daha koyu renkli olmasıdır. Günümüzde lazer çeşitlerinin artması ile artık bu tür etkiler de her ne kadar önemsizleşse de bazı lazer cihazlarında bu tüy farkları önemli olabilmektedir. Erkeklerde lazer epilasyon uygulamasında en sık tercih edilen bölgelerden de bahsedecek olursak bu bölgeler özellikle göğüs bölgesi, sırt bölgesi, bacaklar ve koltuk altı bölgesidir. Bunun dışında özellikle sırt ve göğüs bölgesindeki tüylerin yoğunluğu da uygulamanın seans sayısının değişmesine neden olabilmektedir.

Genital bölge lazer epilasyon ise; bayanların lazer uygulamaları arasında en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer almaktadır. Diğer bölgelere göre biraz daha fazla seans sayısına sahip olan Genital bölge lazer epilasyon uygulamasında bölgenin işlem öncesindeki bakımı oldukça önemlidir. Beautyderm güzellik ve salık merkezi her alanda olduğu gibi lazer epilasyon alanında da oldukça kaliteli ve her çeşit lazer cihazlarına sahip donanımlı bir merkezdir. Bu nedenle de sadece epilasyon uygulamalarında değil diğer medikal estetik alanlarında da hastalarına kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizler de Bakırköy’de yer alan kliniğimizi ziyaret etme ve bizler ile görüşmek için iletişim numaralarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz