Erkek Giyim Parçalarında Trikolar

Erkek Giyim Parçalarında Trikolar

Günlük kombinasyonların yanı sıra özel günlerde de tercih edilen birçok sportif parça vardır. Bu parçalar arasında yer alan trikolar hem sportif bir şıklık yakalamanıza yardımcı olur hem de klasik giyimde sırıtmayan bir uyum yakalar. Erkek triko modelleri de elbette farklı seçeneklerde olup bazı modelleri klasik tarza uydurmak son derece zor olur.

Saten Erkek Triko Kazak Modelleri Koleksiyonu

Erkek triko koleksiyonunda birçok ürün seçeneğine yer veren Sateen sizlere geniş bir renk seçeneği de sunuyor. Renklerin yanı sıra desenlerin de geniş yer bulduğu koleksiyonda yaka detaylarındaki farklılıklar ile ayrılan modeller dikkat çekicidir. Özellikle şal yaka olan modeller oldukça sportif tasarımlar olup günlük yaşamda sıklıkla kullanabileceğiniz giyim parçalarıdır. Bunların yanı sıra tek renk olan modellerde sportif bir ceket ile bütünlük sağlanabilir. Sıfır yaka, balıkçı yaka ve V yaka modellerini de koleksiyonda görebilirsiniz.

Sateen adresinde yer alan erkek triko modellerini incelemek ve beğeninize uygun olan tasarımları anında sipariş vererek satın almak için http://www.sateen.com/erkek-triko-modelleri adresini tıklamanız yeterli.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz