Etekli Mayo ve Bikinilerle En Feminen Görüntüler

Etekli Mayo ve Bikinilerle En Feminen Görüntüler

Etekli mayolar belki sizlere diğer bikini ve mayo modelleri kadar seksi bir görüntü katmasa da mutlaka  feminen  ve sıcak bir görünüm kazandıracak.  2016 Etekli mayo ve bikini modellerine şöyle bir göz attığımızda en güzel modellerin çiçekli, puantiyeli ve çizgili modellerden çıktığını görmekteyiz.

Zira etekli mayolarda bulunan kalça kısmındaki etek hareketliliğiyle buluşan  hareketli desenler, bu tarz mayoları cıvıl cıvıl bir hale getirmekte. Uzaktan baktığınızda minicik bir elbiseyi de andıran bu mayo modelleri,  özellikle de yeni doğum yapmış yani fazla kilolarını henüz atamamış olan bayanların fazlalıklarını rahatça gizleyebilecek niteliklerde.

Yanı sıra yine kalçalarının büyüklüğünden şikayetçi olan bayanlarda da kalçaları kamufle edebilecek olan etekli mayo trendi bu yaz sizlere bir çok avantaj sağlayacak. Bu arada  gövde bölgenizde bulunan  fazlalıklardan şikayetçiyseniz de şayet, iri desenler yerine siyah zemin üzerine küçük desenlerden oluşan etekli mayolardan tercih etmenizi öneririz. Ek olarak ta belim kalın diyorsanız, düz etekliler yerine volanlı eteklilerinden seçerseniz beliniz daha ince görünür.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz