Evde Tonik Yapımı

Evde Tonik Yapımı

Eğer cildinize bakım yapmak istiyorsanız ve bu tarz ürünler kullanmak için biraz araştırma yaptıysanız, birçok ürünün yüksek fiyatlardan satıldığını görmüşsünüzdür. Üstelik içerisinde bulanan etken maddeler acaba doğal mı, diye düşünülmesine sebep oluyor. Sizi bu düşüncelerden kurtaracak bir kaç fikrimiz var! Evde hazırlayabileceğiniz cilt bakımı ve güzellik ürünleri ile sağlıklı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Güzelliğin ilk adımı temiz bir yüzdür. O yüzden ilk iş olarak evde tonik yapımı ile başlamak gerekiyor.

Buzlu Maden Suyu Toniği

* 1 şişe maden suyu
* Minik buz kalıbı

Mineralli maden suyunu küçük kalıplarda dondurduktan sonra her gün bir tanesini yüzünüze sürün. Daha sonra durulayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey, soda değil maden suyu kullanmanız olacaktır.

Sütlü Salatalık Toniği

* 1 adet orta boy salatalık
* 1 bardak süt

Salatalığı rendeleyin ve süt ile birlikte kaynatın. Salatalığın posasını süzüp atın. Sütü soğutun ve yüzünüze sürün. Soğuk su ile durulayabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz