Eyeliner Kullanımı İle İlgili Tüyolar

Eyeliner Kullanımı İle İlgili Tüyolar

Göz makyajının vazgeçilmezlerinden olan eyeliner kadınlara hem şık hem de kusursuz bir görünüm kazandırmada yardımcı olmaktadır. Çünkü kadınların yüz ifadesini ve göz hatlarını en vurucu anlamda değiştiren bir makyaj malzemesidir. Eyeliner sürmek ve kullanmak önemlidir ama dikkat edilmesi gereken noktaları da vardır. İşte o önemli tüyolar;

Likit eyeliner türleri genelde çok belirgin bir göz hatları ortaya çıkarırlar. Jel olanlar ise genelde mattırlar. Kalıcı olabilmesi için makyaj öncesinde baz uygulanması gereklidir. İki kat uygulandığında eyelinerlar genelde daha kalıcı hale gelmektedir.

Eyelinerın da farklı çeşitleri mevcuttur. Yeşil, mavi, mor, simli ve modaya uygun her tona ulaşmak mümkündür. Siyah renk kullanmak seksi ve etkili bakışlar kazandırır. Simliler ise gözleri dikkat çekici hale getirmektedir. Ayrıca eyelinerı sürerken göz etrafımıza noktalar yaparak işimizi daha da kolaylaştırabiliriz.

Eyeliner renginide hem cildinizi hem de kıyafetlerinizin rengini baz alarak uygun renkleri tercih etmelisiniz. Gece makyajında simli ve parıltılı olan çeşitleri tercih etmek doğru bir tercih olacaktır. Eyeliner seçerken kesinlikle ucuz olmasına değil, kaliteli olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Gözlerin etrafına bulaşmamasına, akmamasına ve kolayca sürülebilmesine dikkat etmeliyiz ve uygun özellikte ürünleri seçmeliyiz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz