Genç Kalmanın Yolları

Genç Kalmanın Yolları

Öyle ya da böyle bir şekilde yaşıyor ve yaşarken yaşlanıyoruz, ne kadar güzel olursanız olun size bahşedilen güzelliğin büyüsü bir gün gelecek ve bozulacak, bunu önleyemezsiniz ama erteleyebilirsiniz. Genç kalmak için önce vücudunuzla barışık olmalısınız. Ona iyi bakmak zorundasınız, bunu yaparken pahalı ameliyatlar ve kimyasal ilaçlar yerine doğal yolu tercih etmelisiniz. Doğallık her zaman uzun süre sizi genç tutacaktır.

Çok para verip aldığınız kimyasallar ve olduğunuz ameliyatlar sizi bir süre genç bıraksa da bir zamandan sonra yaşlanmanız gereken seviyeden çok daha yaşlı hale getirecektir. Aynalara düşman olmamak için doğallık şart.

* Öncelikle vücudunuza ve zihninize zarar verecek her türlü etkenlerden uzak durun.

Sigara, alkol, sürekli ve ağır makyaj, uyuşturucu.

Aynı zamanda stresten de olabildiğince uzak durmalısınız, sürekli canınızı bir şeylere sıkıp kendi kendinize strese girmek hem zihni hem de vücudu yıpratır.

Sağlıklı beslenin, düzenli bir beslenme alışkanlığınız olsun.

Yaşamınız boyunca egzersiz yapın.

Düzenli olarak uyuyun.

Vücut temizliğinize gereken değeri fazlasıyla verin.

Cildinizi nemlendirin.

En önemlisi bunları hayatınızın bir parçası, olmazsa olmazları haline getirin.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz