Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Genç Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Her genç kendi odasının güzel olmasını ister. Kendi mabedi ve kendi dünyası olsun isteyen gençler, odalarında da dekorasyon fikirlerinin sahibi olmak isterler. Çok aşırı isteklere kaçmayan şekilde seçimler gençlere bırakılmalıdır. Çünkü o odada zaman geçirecek olan onlardır.

Canlı renkler mutlaka korkmadan kullanılmalıdır. Manyetik özellikli duvar kağıtları tercih edilerek, duvarlarda da poster vb. kağıtlar daha rahat asılarak dekorasyon yapılır.

Yatak seçimi ise mutlaka kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Küçük odalar için de yüksek ayaklı dolapları seçmek daha doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede de yatak yüksekte kalacak ve yatağın altı rahatça depolama için kullanılabilir. Duvarlara farklı ve dekoratif şekillerde raflar yapılarak, kitaplık olarak kullanmak güzel bir seçenektir. Dolayısıyla odanın dağınık görünmesi de engellenmiş olur. Genç odasının vazgeçilmezleri arasında ise çalışma masası vardır. Çalışma masası genelde ışık alması için pencerenin önüne yerleştirilmelidir.

Gençler için odalarının belli bir bölümünde arkadaşlarıyla rahatça vakit geçirebileceği bir alan da oluşturulması gereklidir. Bunun için oturma köşesi yapılabilir. Böyle bir oturma köşesi düzenlerken de aslında tek bir takım kullanılmamalıdır. Karışıklığa sebep olmamalıdır. Gençlerin enerjisine uygun farklı farklı renkler ve desenler bu kombinler ile bir araya getirilmelidir.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz