Geniş Ekoseli Atkılar

Geniş Ekoseli Atkılar

Sonbahar mevsiminin gelmesi ve havaların soğuması ile şallar, eldivenler ve bereler dolaplarımızda yerini almaya başladı. Atkı sezonu açılmışken de bu sezona damgasını vuran ve ünlü moda haftalarında da sıkça gördüğümüz bir akımdan size bahsedeceğiz: geniş ekose desenli atkılar.

Oversize modasının etkisini her kıyafette ve aksesuarda hissettirmesi de bu akımı tetikleyen önemli bir unsur olmuştur. Büyük ve geniş atkılar doğru kullanıldığında da hem trend bir görünüme kavuşturacak hem de soğuktan koruyacaktır.

Bu yazımızda sizinle, geniş ekose atkı modasına ayak uydurmak için birkaç ipucu paylaşacağız.

1.İpucu: Blazer Ceketlerle Birlikte Kullanın

Geniş atkılar hantal bir görüntü sunsa da klasik bir ceketle kullanıldığında oldukça şık bir aksesuara dönüşebilir. Blazer ceketlerinizi, rengine uygun ekoseli şallar ile tamamlayın ve tarzınızı ortaya koyun.

2.İpucu: Deri Ceketlerle Kullanın, Hem Spor Hem De Tarz Bir Görünüme İmza Atın

Deri modasının etkisini son sürat devam ettirdiği bu sezonda iki trend parçayı birleştirerek hem spor hem de casual bir görünüme imza atabilirsiniz. Bu iki trend parça: deri ceket ve büyük boy bir ekose şal idir. İster spor bir ayakkabı isterseniz de bilekte botlar ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

3.İpucu: Elbiseleri Geniş Ekoseli Atkılar İle Tamamlayın

Elbiselerin derli toplu görünümünü biraz dağıtmaya ne dersiniz? Bu sezon sokak modasına da damga vuran bir kullanım: elbiseler ile büyük boy atkılar. Atkının ekose desenli olması ise sezonun trend görünümüne ulaşmanızı sağlayacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz