Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

Bayanların en büyük sorunlarından birisi olan göğüslerin görünüşü konusunda bazı önerilerimizi sizlerle paylaşacağız.

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

Bayanların en büyük sorunlarından birisi olan göğüslerin görünüşü konusunda bazı önerilerimizi sizlerle paylaşacağız. Daha dik görünmesini istediğiniz göğüsleriniz için evde uygulayabileceğiniz basit  egzersizler hakkında bilgi vereceğiz. Böylece sizler de az bir zaman ayırarak, göğüslerinizi nasıl dikleştirebileceğinizi ve basit egzersizler ile bunların gerçek olduğunu görebileceksiniz.

Hareketleri yaparken sayılarına ve ağırlıklara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Her hareketin tekrarlanma sayısı 3 olmalı ve ağırlıklar da genellikle 2 ve 4 kg arasında olmalıdır.

Yere sırt üstü uzanmış bir şekilde bacaklarını da bükmeli ve havaya kaldırmalısınız. Yattığınız yerden elinize alacağınız 2 veya 4 kg ağırlıkları kaldırmalısınız. Hem göğüsleri, hem de karın kaslarını çalıştırması nedeniyle formunuzu korurken göğüslerinizi dikleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

gogus-diklestirme-egzersizleri-1

Diğer bir hareket ise şınav çekme olarak bilinen ve yüzünüz yere gelecek şekilde yattığınız yerden kendinizi kollarınız ile kaldırmanızdır. Bu hareketi günde 10 kez tekrarlayarak dikleşmiş göğüslere sahip olmanızın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

gogus-diklestirme-egzersizleri-2

Son olarak göğüs dikleştirme hareketi olarak yine ağırlıklardan faydalanabileceğiniz bir pozisyondan söz edeceğiz. Bunun için öncelikle sırt üstü uzanmanız, sonrasında ise dizlerini kırarak kalçalarınızı kaldırmanız gerekecektir. Ellerinizle de alacağınız ağırlıkları sürekli olarak kaldırıp indirmeniz sayesinde muhteşem bir şekilde göğüslerinizin dikleşmekte olduğunu görebileceksiniz. Günde 12 kez bu hareketi yapın ve siz de kısa sürede istediğiniz sonucu elde etmenin keyfini yaşayın.

gogus-diklestirme-egzersizleri-3

Üstelik tüm bu hareketler için yalnızca 10 dakika gibi kısa bir zaman dilimini ayırmanız yeterli olacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz