Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer

Siz de göz çevreniz deki morluklardan şikâyetçiyseniz bu konuda yapabileceğiniz bazı uygulamalar vardır. Örneğin göz çevresi morluğunuz kalıtımsal ise ve genetik olarak uyuma ya da yorgun olma gibi sebeplerle mor değilse, geçici olarak morluktan kurtulmanızı sağlayıcı gözaltı kapatıcıları son derece tercih edilen bir morluk giderici üründür.

Göz Altı Morluklarına Çözüm

Kaliteli bir gözaltı kapatıcısı aldığınız takdirde göz çevreniz de morluktan eser bile kalmaz. Bunun yanı sıra bu tür morlukları da az da olsa geçirmeye yardımcı olan gözaltı morluk giderici kremler göz çevreniz de son derece etkili olan ürünler arasında yer almaktadır. Gözaltı kapatıcısı özellikle pembe alt tonlarda tercih edilerek kapatıcılık oranı artırılmalı ve ten renginizle uyumlu bir göz çevresi elde edilmektedir. Göz makyajı yaparken kapatıcı kullanarak makyajın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Göz Çevresi Kapatıcı Nasıl Uygulanır

Eğer kapatıcı ile göz çevrenizde ki kusurları gizlemek istiyorsanız ve kapatıcı nasıl sürülür diyorsanız göz altlarınıza morlukların daha yoğun görüldüğü iç kısımlara daha fazla olacak şekilde dış kenarlara çok ince bir tabaka şeklinde kapatıcı uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca göz altı kapatıcısı sürenler için burun ve dudak çevresinde de kapatıcı uygulayarak doğru bir şekilde yüzünüze kapatıcı sürmüş olursunuz. Kapatıcı seçerken mutlaka ten renginiz de 1 ya da 2 ton açık bir renkte kapatıcı almalısınız. Çok fazla açık ton kesinlikle kullanmayın. Koyu tonlarda yeterli kapatıcılık göstermez.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz