Güvenilir BEKO Servisi Karşıyaka’da Hizmetine Devam Ediyor!

Güvenilir BEKO Servisi Karşıyaka’da Hizmetine Devam Ediyor!

Özel Karşıyaka Beko Servis olarak kalitemizi, çizgimizi bozmadan piyasada yıllardır adından söz ettiren firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Müşteri memnuniyeti, işçilik hizmetleri ve parça değişimlerinde gösterdiğimiz özenle hem yaptığımız işin kalitesini hem de size verdiğimiz değeri gözler önüne seriyoruz.

Özel Karşıyaka Beko Servis olarak bunun bilincinde olup uzun zamandır hizmet verdiğimiz firmamızda en kaliteli servis hizmetini sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve disiplinli ekibimizle müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tuttuğumuz bir anlayış içerisinde daha ileriye taşıma yolunda çalışıyoruz. Özel servis firması olmamıza rağmen müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için en kaliteli hizmeti sunuyor ve bize güvenebilmeleri, bir şans vermeleri için ürün servis desteği adına garanti konusunda iddialı bir şekilde yolumuza doludizgin devam eden bir firmayız. Ayrıca her geçen gün daha iyisini yapabilme adına müşterimizin talepleri ve istekleri konusunda daha hassas davranıyoruz.

Firmamızdan yararlanmak ve servis almak için servis taleplerinizi sunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, talep ve istek formunu en kısa zamanda oluşturabilir, aynı gün içerisinde ya da istediğiniz bir zaman diliminde size en iyi hizmeti veriyoruz. Gelen ekiplerimizle kısa sürede ürününüzün ne sorunu olduğunu yerinde inceleyerek yapılması gerekeni o anda yapılıyorsa yaparak, yapılmıyorsa teknik servis merkezimize götürerek en kısa sürede sorunu çözerek ürününüzü en kısa sürede size tekrar teslim ediyoruz. Ve bu konuda en deneyimli teknik ekiple çalışıyor tekrar yineleyerek garanti konusunda müşterimizin bizi tercih etmelerinde pişman olmamaları için garanti konusunda kendimize güveniyoruz.

Kaliteli, müşteri memnuniyet odaklı, taleplere ve isteklere dikkat eden, garanti konusunu ihmal etmeyen, deneyimli bir teknik ekiple çalışarak ürününüze en kısa sürede servis vererek kusursuz bir çalışma biçimi amacındayız. Özel Karşıyaka Beko Servis, garanti konusunda ve işçilikte, ürün parçalarında kalitenin yanında ekonomik anlamda da uygun hizmet sunmaktadır. Yapılan hizmetten sonra işçilik hizmetleri ve parça değişimlerinde 1 yıl yıl garanti vererek hizmet güvencesi vermekteyiz. Yapılan işlemlerde de müşteri memnuniyetini verilen hizmetten sonra garanti vererek kendimize güvenimizi ve karşımızdaki müşterimize verdiğimiz değeri ispatlıyoruz. WEB : Bekoservisizmir.net


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz