Halter Kesim Mayo Trendiyle Yaza Hakim Olun!

Halter kesim mayolar,  bu sene spor mayo trendine en yakın izleri kesimlerinde taşırken şıklık bakımından da sizleri hiç bir kayba uğratmamakta.

Halter Kesim Mayo Trendiyle Yaza Hakim Olun!

Halter kesim mayolar,  bu sene spor mayo trendine en yakın izleri kesimlerinde taşırken şıklık bakımından da sizleri hiç bir kayba uğratmamakta. Örneğin halter kesim bir bikini giydiğinizde bu tarz bikiniler askılı ve ipli modellerden oluştuğundan bikini parçalarında kayma endişesi dahi yaşamazsınız.
Yanı sıra halter yaka bikini modellerinin birçok kesim şekli yanında harika desen seçenekleri de mevcut. Sıfır yaka, kare yaka, çapraz yaka, transparan yaka gibi halter yaka çeşidinde kesimlere de rastlayabilirsiniz.  Keza  aynı şekilde halter yaka mayolarda  vücudu saran şık kesimleriyle gözleri okşamakta.

Desen konusuna göz gezdirecek olursak,  etnik desenler, floral çiçek desenleri,  ebruli efektlerden taşıyanlar da elbette ön plana. Tabii ki puantiyeli modelleri ve desenlileri de sene trendleri arasında yer alanlardan. Düz renklerdeyse elbette neon renkler ve pastel tonlar başı çekmekte.

Halter yaka bir bikini kullanacaksanız onunda incelikler var elbette. Zira örnek olarak kalın belli bayanlara halter yaka bikiniler pek yakışmamakta. Çünkü halter yaka bikiniler üst gövdeyi düz olarak kapladığından devamında da dümdüz  – oyuntusuz bir belle buluştuğunda oldukça kötü bir görüntü sergileyecektir. Bu nedenle halter kesim bikinileri ince belli ve bel oyuntusuna sahip olan bayanlara öneriyoruz. Eğer spor tarzlarda mayo seven bir bayansanız şayet halter yaka mayo ve bikinilerden  rahatlıkla faydalanabileceksiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz