Hayran Olacağınız 5 Güzellik Hilesi

Hayran Olacağınız 5 Güzellik Hilesi

Balın faydaları tabi ki saymakla bitmez! Sivilce çıkmak üzereyken üzerine bal sürerseniz, sivilcenin çıkmasını engelleyecektir. Bunun yanı sıra balı suratınıza sürerek birkaç dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkarsanız pürüzsüz bir cilde kavuşmuş olacaksınız.

Mağazalarda istediğiniz tarzda ruj rengini bulamadınız mı? Sorun değil. İstediğiniz rengi elde edebileceğiniz iki ruju alın ve ezerek hemen karıştırın, 1-2 dakika mikrodalgada yavaşça eritin ve bir kaba boşaltın. Karışımınız donduktan sonra elde ettiğiniz rengi dudaklarınıza uygulayabilirsiniz!

Parıltılı vücut simlerine para vermek istemiyorsanız size harika bir çözüm sunacağız.  Vücut yağınızın içine biraz toz sim dökünüz ve iyice karıştırın! İşte parıltılı vücut losyonu hazır bile!

Hindistan cevizi yağını duymuş muydunuz bilmiyoruz ama saçınıza doğrudan uyguladığınızda  elde edeceğiniz yumuşaklık ve parlaklıktan memnun kalacağınıza eminiz!

Dişlerinizi beyazlatmak için her yolu denediniz ama başarılı olmadıysanız bir de bunu deneyin: karbonat ve bir miktar limon suyunu karıştırarak dişlerinizi bu karışımla hafta bir kez yavaşça fırçalayın! Sonuca bayılacaksınız.

 


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz