Her Zaman Geçerli Moda Kuralları

Her Zaman Geçerli Moda Kuralları

Bir zamanlar trend olan bir kıyafet size çok yakışıyor olsa da,sonsuza kadar da aynı stilde giyinemeyeceğinizi fark etmelisiniz. İşte moda konusundaki tercihlerinizi trendlere uygun ve doğru yapmanız için moda önerileri…

Kombinlerinizde odaklanacağınız bir nokta seçin. Desenler ve renkler birbirine karıştığında üzerinizdeki kıyafetler anlaşılmaz bir görünüme bürünür. Dağınık ve karma karışık bir stil oldukça rahatsız edici olur. İşlemeli parıltılı ve süslü parçalardan sadece bir tanesini kombinlerinizde kullanmayı tercih edin. Unutmayın kombininizde sadece bir odak noktası olmalı.

Kısa boyunlu olan kadınlar uzun kolyeler ve V yaka modellerindeki kıyafetlerle çok hoş bir stil yaratıyorlar. Kombinlerinizde kullandığınız V efekti sizi daima daha çekici ve kadınsı gösterir. Spor bir tişört veya süslü bluzlar giymeniz de bu gerçeği değiştirmez.

Üstelik V efektini yalnızca kıyafetinizin yakasıyla değil aksesuarlarınızla da yaratabilirsiniz. Bunun için U modeli olan kolyeler yerine V şeklinde sarkan kolyeleri tercih edebilirsiniz.

Büyük saatler genellikle yanlarında zarif bir bileklikle kombinlendiklerinde güzel bir stil yaratabilir. Fakat iki kolunuzda da dirseğe kadar yer alan bilekliklerin yanına bir de kocaman saatleri eklemek pek doğru bir tercih değil. Büyük saatleri kullanmayı seviyorsanız mümkün olduğu kadar sade ve yalın modelleri tercih etmelisiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz