Hint Yağı Saç Uzatır Mı?

Hint Yağı Saç Uzatır Mı?

Günümüz koşullarında kişisel temizlik ve bakım sağlığımız için çok önemlidir. Saçlarımız ise yapısı itibariyle çabuk yağlanmaya, dolayısıyla kirlenmeye müsaittir. Saç bakımı yaparken doğal ürünler kullanmaya dikkat edersek saç döküşmelerini de en aza indirgemiş oluruz. Hint yağı içerisinde bol miktarda Omega 6 ve E vitamini bulunmaktadır. Saç diplerine uygulanırsa saç köklerini güçlendirecek ve saçlarınızın hem sağlıklı olmasını hem de uzamasını sağlayacaktır. Dolgun saçlar için de hint yağı tercih edilebilir. Nemlendirici etkisiyle sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmak mümkündür.

Hint Yağı’nın Saça Uygulanması

Kısa saçların sağlıklı uzaması için sürekli bir bakım yapılması şarttır. Saç bakımı için etkili bir yöntem arıyorsanız size hint yağını önerebiliriz. Haftada bir saçlara uygulanacak hint yağı kürü saçların uzamasını da hızlandıracaktır. Aktarlarda kolayca bulunabileceğiniz hint yağını saçlara uygulamak da oldukça kolay.

Sadece iki yemek kaşığı hint yağı parmak uçları ile saç derisine masaj yapmak suretiyle uygulanıp bir saat bekletilirse hem saçlarınızı besleyecek ve saç dökülmesini engelleyecek, hem de saçların daha hızlı büyümesini sağlayacaktır. Hint yağı kürü saçlara mutlaka haftalık olarak uygulanmalıdır.

Saç Bakımının Püf Noktaları

Saçlarımızın bakımı için dengeli ve düzenli beslenme çok önemlidir. Sağlıklı saçlara sahip olmak için vücudumuzu dinlendirmeliyiz. Aynı zamanda spor gibi faliyetler de saçlarımızın daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz