H&M 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

H&M 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

H&M 2014 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Grand Palais’da nefes kesen bir şovla tanıtılan ve modaseverler tarafından büyük beğeni toplayan H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu sahip olduğu maskülen tavır ve asker yeşili, taba, kırmızı gibi renklerin hâkimiyetinde bu sezon karşımıza çıkıyor. Peki, sözü edilen koleksiyonda hâkim parçalar neler? Kısaca açıklayalım…

1. Koleksiyonda kullanılan renkler kahverenginin çeşitli tonları başta olmak üzere asker yeşili gibi maskülen renkler olarak karşımıza çıkıyor. Ayakkabılarda ise yine koyu kahverengi tonları tercih edilmiş.

2. Koleksiyonun ayakkabı kısmında koyu kahverengi veya kırmızı, bordo renklerde tasarlanmış dize kadar gelen çizmeler dikkat çekiyor. Özellikler binici tarzı spor olduğu kadar kadınsı çizgileri de olan çizme modellerinden hoşlananlardansanız H&M yeni koleksiyonu tam size göre…

3. Havalar soğuk olmasına rağmen koleksiyonda kısa şortlar ve mini etekler oldukça fazla kullanılan parçalardan. Özellikle şortlu tulumlar bu koleksiyonun gözdelerinden.

4. Diğer yandan hem renk hem de model olarak binici konsepti bu sezonda çokça karşımıza çıkacak. Binici pantolonlarının üzerine kalın boğazlı kazaklar ve bol kesim kabanlar, altta dize kadar gelen çizmelerle buluşup bayanların hoş kombinler yaratmasına olanak sağlayacak.

5. Koleksiyonda siyah ve yine koyu renklerde mini elbiselere de rastlamak mümkün. Sözü edilen elbiseler gayet sade çizgilere sahip olmakla birlikte, elbisenin verdiği feminen tarz mutlaka maskülen yapıda bir kabanla dengelenmiş durumda…

Koleksiyonu görmek için tıklayın…


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz