İlkbahar-Yaz 2014 Erkek Modası İncelemesi

İlkbahar-Yaz 2014 Erkek Modası İncelemesi

İlkbahar-Yaz 2014 Erkek Modası İncelemesi

Kışı geride bıraktığımız ve yaza merhaba dediğimiz şu bahar günlerinde erkekler de gardrobunu yenilemeye başladı. Bu durumun farkında olan erkek modasının ünlü tasarımcıları ise çoktan İlkbahar-Yaz 2014 Erkek Modası koleksiyonlarının tanıtımlarını yaptılar bile. Sözü edilen tasarımcıların koleksiyonlarına bakarak yaptığımız genel değerlendirme sonucunda bu inceleme yazısını sizlere sunuyoruz. Gardrobunu yenilemek isteyen baylara yararlı olması dileğiyle.

Ti-şörtler:

Erkeklerin en çok tercih ettiği parçalardan olan t-şörtlerden bahsedecek olursak, ilk önce tişörtlerin bu sezon baskısız olacağının müjdesini vermeliyiz. Renk olarak da tişörtler bu sezon daha sade ve maskülen renkler. Yakalı tişörtlerde ise daha feminen olan cesur renkleri tercih edebilirsiniz.

Pantolonlar:

Erkeklerin bir diğer en çok tercih ettikleri parçalar da şüphesiz pantolonlar. Bu yaz sezonunda da erkekler birkaç çeşit jeani yine gardroplarında bulunduracaklar. Özellikle jean anlamında yırtmaçlı modeller bu sezon revaçta olacak. Eğer siz de asiliği sevenlerdenseniz yırtmaçlı jeanleri mutlaka tercih etmelisiniz. Jean dışında pantolon seçimi yapmak istiyorsanız bu sezonun modası olan özellikle toprak ve bej tonlarında chino pantolonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2014-Erkek-Modası-İlkbahar-Yaz12014-Erkek-Modası-İlkbahar-Yaz2

Gömlekler:

Genelde erkeklerin sıklıkla tercih ettikleri siyah ve gri gibi tonlar bu sezon oldukça demode olacak. Onun yerine jean gömlekleri tercih etmeniz modayı yakalamanıza neden olacak. Diğer yandan, 2014’e damgasını vuran ekose deseni bu sezon gömleklerinde sıkça kullanılmış durumda.

Ayakkabılar:

Bu sezon kullanımı oldukça rahat olan iskarpin türü ayakkabılar oldukça moda. Diğer yandan, spor ayakkabılar çok fazla kullanılmayacak olsa da bazı durumlarda kullanılacak ayakkabılar arasında.

Aksesuar:

Bu sezon aksesuar olarak erkek modasında çanta olarak sırt çantalarının hâkimiyetine girilecek. Diğer yandan, 60’lı yılların modasından esinlenilerek tasarlanmış retro tarzı kalın çerçeveli gözlükler sıkça kombinlerde yer alıyor. Kombinlerde vazgeçilmez aksesuarlardan birisi de kaliteli saatler olacak.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz