iPhone 6S Plus Özelliklere Göre Fiyat Değişimi

Günümüzde akıllı telefon satışı yapan firmalar arasında kıran kırana bir yarış olduğunu görüyoruz.

iPhone 6S Plus Özelliklere Göre Fiyat Değişimi

Günümüzde akıllı telefon satışı yapan firmalar arasında kıran kırana bir yarış olduğunu görüyoruz. iPhone 6S Plus fiyatı yüksek olan buna rağmen dünyada en çok tercih edilen akıllı telefonlardan birisi. Apple ve Samsung arasındaki yarışın her geçen gün daha çetin hale geldiği bu günlerde, yarışa katılmaya çalışan LG ve Sony gibi firmaların ürünleriyle müşterileri şaşırtması da söz konusu oluyor.

iPhone 6S Plus fiyatı sabit disk boyutuna göre değişen bir telefondur. Fakat yüksek fiyatına göre sabit diskin değişiminin fiyat açısından çok büyük bir fark yaratmadığını da söyleyebiliriz. Bu nedenle iPhone tercih eden kişiler genelde 64 ve 128 GB hafızaya sahip telefonları tercih ediyorlar.

iPhone 6S Plus’ın sabit diske göre fiyatları

iPhone 6S Plus telefonunuzu 16 GB tercih ederseniz bu durumda yaklaşık 2900 TL ödemeniz gerekiyor. Eğer telefonunuzda 128 GB sabit disk isterseniz bu durumda ödeyeceğiniz rakamın 4200 TL’ye kadar artış gösterebileceğini söyleyebiliriz. iPhone 6s ürünlerine göz gezdirmek için http://www.bizdeuygun.com/iphone-cep-telefonu adresini ziyaret edebilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz