Karın Bölgesindeki Fazlalıkları Gizlemenin Yolları

Karın Bölgesindeki Fazlalıkları Gizlemenin Yolları

Bayanlarda özellikle bel ve basen bölgelerindeki fazlalıklar can sıkarken moda ipuçlarıyla bu kusurları gizlemenin yolları oldukça kolaydır. Kıyafet seçimleri ve moda ipuçları ile karın bölgenizdeki fazlalıkları kolaylıkla gizleyebilmek için ipuçlarına dilerseniz bir göz atın.

Yüksek Bel Kot Pantolon Giyin

Fazla kiloları gizlemenin en önemli ipuçlarından biri ise kot tarzını değiştirmektir. Yüksek bel kot pantolonları tercih ederek siz de bacak boyunuzu daha uzun göstererek daha zayıf ve uzun görünmenizi  sağlayabilirsiniz. Düşük bel pantolonlardan uzak durmak en önemli detay olurken bu tarz pantolonlar göbeğinizin sarkık görünmesine neden olacaktır.

Üstünüze Uzun Parçalar Tercih Edin

Uzun bluz ve tunikler, karın bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için çok değerlidir. Bel ve karın bölgesindeki fazlalıkları yok etmenin en önemli yolu uzun bluzlardan yararlanarak fazlalıkları gizlemek için küçük hileler yapmaktır.

Kombinlerinizde Blazer Tarzı Ceketler Kullanın

Son yıllarda çokça moda olan blazer ceketler göbek bölgenizi çok ustaca bir şekilde gizlemektedir. Blazer ceket seçiminde slim tarzda olan tam uyum sağlayan ceketleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Profesyonel Çözüm Mü Arıyorsunuz?

Yukarıda yer alan öneriler dışında daha profesyonel çözümler arıyorsanız karın estetiği ameliyatları ile basen ve göbek bölgesindeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Kadınların özellikle yaz aylarında tercih ettiği bu yöntem hem şık bir vücuda hemde güzel bir görünüme olanak sağlıyor. Türkiye’de son dönemlerde hızlı bir trend yakalayan karın estetiği yaptırırken mutlaka deneyimli ve olumlu referanslara sahip estetik merkezlerini tercih etmelisiniz.


YORUMLAR


  1. Ece

    Blazer ceketlerin işe yaradığını söyleyebilirim:) Ancak her şeyden önce ondan kökten kurtulmanın yolları aranmalı

Bir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz