Kırışıklıkları Önlemek İçin Maskeler

Yaşın ilerlemesi, sigara kullanımının artması ve stres gibi nedenlerden dolayı kırışıklıkların göz çevresi başta olmak üzere artmakta olduğunu görürsünüz.

Kırışıklıkları Önlemek İçin Maskeler

Yaşın ilerlemesi, sigara kullanımının artması ve stres gibi nedenlerden dolayı kırışıklıkların göz çevresi başta olmak üzere artmakta olduğunu görürsünüz. Pürüzsüz, canlı ve dinamik cilde kavuşmanız için kırışıklıkları önleyebileceğiniz maskeleri evinizde doğal bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunun için hangi malzemeleri kullanabileceğinize dair size bazı önerilerde bulunacağız.

Kırışıklık İçin Bal Maskesi

1 kaşık bal, 1 kaşık yoğurt, yarım kaşık portakal suyu ve yarım adet muzu karıştırmak suretiyle kendinize kırışıklığa karşı kullanabileceğiniz muhteşem bir maske hazırlayabilirsiniz. Muzu püre haline getirdikten sonra diğer ürünleri karıştırabilirsiniz. Parmaklarınızla uygulayacağınız küçük masaj hareketleri sayesinde kırışıklığı önleyici formülü bulabilirsiniz. Bu sayede cildinizde parlaklığı hissedebilecek ve yumuşadığını sizler de rahatlıkla görebileceksiniz.

Kırışıklık İçin Limon Maskesi

Limonun saymakla bitiremeyeceğimiz kadar faydası vardır ve bunlar arasında cildi iyileştirmesi ön plandadır. Cildin sıkılaşması ve kırışıklıkların normale dönmesi için sizler de limon ve karbonat karışımını uygulayabilirsiniz. Yarım adet limonun suyunu, 1 yemek kaşığı karbonat ile karıştırmanız gerekmektedir. Böylece cildinizdeki kırışıklıkların kısa süre içerisinde düzeldiğine şahit olacaksınız.


YORUMLARBir Cevap Yazın

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Trompet Etek Modelleri

Trompet Etek Modelleri

Bele ve kalçaya tam biçimde oturan ve aşağıya inildikçe de bollaşan Trompet etekleri, Peplum modelinin eteklere uyarlanmış › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz