Kış Aylarında Cilt Bakımı

Kış Aylarında Cilt Bakımı

Kış aylarının gelmesiyle biz kadınların sorunları da gün yüzüne çıktı. Kuru bir cilt birçok bayanın bu aylardaki sıkıntıları arasındadır. El, yüz, ayaklar ve saçlar kışın kuruluğundan nasibini alır. Evet, ne mi yapmalı bakımlı olmaya devam etmeli.

Ellerimiz kadının zarifliğini temsil eder ve en ufak bir çatlak görüntü bizi mutsuz etmek için yeterlidir. El bakımında en önemli kural nemlendiricilerdir. Bunu alışkanlık haline getirmeliyiz. Tırnaklarımızda da oluşacak kuruluk kırılmalara neden olacağı için bakım şart. En temel bakım bol su içmektir. Ve tabi ki aralıklı zamanlarda tırnak yağı kullanmalıyız.

Saçlarımız her ne kadar rüzgâr da savrulsun istesek te korumakta zorundayız. Kırılan yıpranan saçlar söner. Bunun için birçok bakım kürü vardır ama benim temel önerim yılan yağı. Hem saçınıza parlaklık verir hem de hızlı uzaması konusunda bire bir

Yüz bakımı sanırım bir bayan için ilk öncelik olarak gelir. Kışın oluşan kuruluk kızarıklık deri soyulmaları… Şikâyet çok çözüm basit. Bakım! Aslında yazın koruyucu güneş kremi kışın da en iyi kurtarıcısıdır. Cildi nemli tutar ve kuruluktan korur. Bunu yanı sıra yapacağınız nemlendirici kürler de çok çok iyi gelecektir. Susam yağı, şeftali yağı, zeytinyağından yapacağınız hem pürüzsüz cilt de sahip olmanızı hem de gençleşmenizi sağlayacak

Ve ayaklarımız. Ayakkabının içinde saatlerce mahsur kalıp havasız kalan ayaklar zarar görür. Bunun için gliserin içerikli losyonlar çok faydalıdır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz