Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa boylu kadınlara giyim için pek çok öneri de bulunabilir. Çünkü uzun görünmek için farklı farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Bu yöntemlerle çok daha uzun boylu görünmeyi başarabilirsiniz.

Kısa boylu kadınlara en çok önerilen şey ise topuklu ayakkabıdır. Ne kadar kısa boylu olursanız olun size hemen fiziksel yükseklik sağlayacak olan topuklu ayakkabılar mutlaka tercihlerinizde olmalı.

Yüksek bel parçaları giyin. Daha uzun boylu görünmek için orantı yanıltması sorununuza çözüm için yetecektir. Daha uzun boylu görüneceksiniz.

Kısa paçalı pantolon modellerinden uzak durmalısınız. Kısa boylu bayanların tercih etmesi gereken model ise ayakkabının hemen üzerinde biten pantolon modelleri olmalıdır.

Sivri burunlu ayakkabılar ve ince kemer tercihleri sizin için her zaman daha iyi olacaktır.

Baştan aşağıya tek renk kıyafet giymekte önemlidir. Baştan aşağıya tek renk giyinerek uzun bir süliyet yaratabilirsiniz.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz