Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir

Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir

Kısa şort modelleri özellikle ilkbahar yaz aylarında sıkça tercih ediliyor bayanlar tarafından. Bayan şortları kombinlemek son derece kolay görünse de trend ve modaya uygun bir şekilde kombin yapmak büyük önem taşır. Tarz görünmek isteyen her bayan modaya uygun olacak şekilde kombin yapmak istediğinden doğru parçalarla birleştirmeyi ister.

Kot Şort Kombinleri

Bu sezon bayan şort modellerinde özellikle kot şortlar yırtık modelleriyle ön plana çıkarken, kumaş ve keten şort modellerinde de desenli modeller sıkça tercih ediliyor. Kısa şortları kombinlerken şortunuz dar ise bol üstlerle ya da kısa üstlerle kombin yapmanızı öneriyorum. Kesinlikle üstünüze yapışan tişört ya da bluz modellerini kısa şortlarla birlikte kullanmayın bu son derece demode görünüyor. Salaş bluzlar ve tişörtler artık son derece popüler. Özellikle mavi kot şort modelleri ile birlikte kombinlenen beyaz salaş gömlek modelleri yaz aylarında son derece bohem ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Desenli Şort Kombinleri

Bu sezon desenli şort modellerinde özellikle en çok karşılaştığımız çiçek desenleri, minik hayvan figürleri, çizgiler ve geometrik desenler son derece hoş bir görünüm de karşımıza çıkıyor. Oldukça modern görünen bu şort modellerini desensiz ve sade parçalarla birlikte kullanarak trend yazlık bir kombin elde edebilirsiniz. Bu sezon ayrıca dantel kısa şort modelleri de bayanların favori şort modelleri arasında yer alıyor.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz