Koltuk Altı Kararmasına Ev Yapımı Çözümler

Koltuk Altı Kararmasına Ev Yapımı Çözümler

Sebebi ne olursa olsun, koltuk altı kararması kadınların çözümünü aradıkları en büyük problem. Yaz geldi çattı, koltuk altını açıkta bırakacak kıyafetleri giyebilmek için bu sorunun üstesinden gelmek şart oldu. Sizlere vereceğimiz birkaç öneri ile moral bozucu bu durumdan kurtulmanız mümkün.

Pirinç unu ve sirkeyle hazırlayacağınız macunu duştan sonra koltuk altlarınıza uygulayın, kurumasını bekleyin ve durulayın. Düzenli kullanımı koltuk altı rengini açmanıza yardımcı olacaktır.

Limon bu konuda akla gelecek ilk çözümlerden birisi. Cildi temizleyerek cilt tonunun açılmasına yardımcı olmaktadır. Uygulamasına gelince; limonu ortadan keserek koltuk altınızı ovabilirsiniz. Bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tüy dökücü yöntemlerden hemen sonra uygulamamak.

Koltuk altı kararmaların da etkili bir diğer ürün karbonat. Su ile karıştırarak hazırlayacağınız macunu koltuk altına ovalayarak sürmeniz gerekiyor. Bu yöntem içinde düzenli kullanım şart.

Süt, un ve gül suyu ile hazırlayacağınız macun koltuk altı bölgeniz için besleyici, kötü kokuları giderici ve aydınlatıcı bir etkiye sahiptir.

Alabileceğiniz diğer önlemler ise, koltuk altı deodorantlarını kullanmamak, bölgedeki tüyleri traşlamak yerine ağda ile almak, kullanılan ağdanın sıcaklığını teninizi yakmayacak şekilde ayarlamak ve kişisel hijyen kurallarına dikkat etmek olarak sıralayabiliriz.


YORUMLAR


  1. Gülseren

    Vallaha, bacım, bende de oldu! Şişmanlıktan koltuk altlarım kollarıma yapışık vaziyette ve bu yüzden sanırım yeterince hava alamıyorlar. Hergün iki defa banyo yapmama rağmen geçmiyor, kilo verince geçer diye düşünüyorum…

  2. Sevim

    Gerçekten hızlı ve etkili bir çözümünüz varsa, lütfen hemen gönderin!

    İhtiyacım olan şey sorunu hemen çözecek, basit bir uygulama! Kararmış koltukaltlarım göze pek hoş görünmüyor.

    Acaba bir hafta boyunca keselemek sorunu çözer mi diye düşünüyorum…

Bir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz