Milano Moda Haftası’nda Sokak Modası 2014 Görücüye Çıktı!

Milano Moda Haftası’nda Sokak Modası 2014 Görücüye Çıktı!

Milano Moda Haftası’nda Sokak Modası 2014 Görücüye Çıktı!

Sonbahar 2014 trendleri Milano Moda Haftası’nda modaseverlerin beğenisine sunuldu. Milano sokaklarını fotoğraflayan moda fotoğrafçısı Diego Zuko’nun objektifine takılanlar ise deri parçalar, kürk detaylar ve sivri topuklu maskülen stiller şeklinde. Moda haftalarının içinde üçüncü bölümde yer alan Milano Moda Haftası’nda Milano sokaklarında öne çıkan stiller şöyle;

1. Desen olarak sokak modasında Breton çizgiler öne çıkan desenler arasında. Daha çok siyah beyaz olarak tercih edilen Breton çizgili desenine farklı renklerde de çeşitli kombinlerde yer verilmiş. Çizgiler ise kalın bir şekilde ve daha çok yatay olarak tercih edilmiş.

milan-moda-haftasi-2014-2015-sonbahar-kis

2. Milano sokaklarından aldığımız bilgiye göre 2013-2014 sezonunun yıldızı olan ekose deseni 2014-2015 Sonbahar-kış sezonunda da yine gözde desenler arasında olacak. Ekose desenine ise daha çok kırmızı ve koyu yeşil elbiselerde yer verilmiş durumda.

milano-moda-haftasi-stilleri

3. Milano’da en çok yer verilen bir diğer desen de el deseniydi. El desenli elbise ve etekler oldukça göze çarpan parçalar arasındaydı.

milan-moda-haftasi-2014-2015-sonbahar-kis 4

4. Aksesuar olarak bakıldığında ayakkabılarda genelde piton deseni kullanıldı. Ayakkabı olarak en dikkat çeken modeller Mule terlikler, çorap üzerine giyilen stilettolar oldu.

5. Diğer yandan renk renk şallar, baskılı resimli çantalar, dudak figürlü parçalar ve özellikle altın işleme başta olmak üzere işlemeli parçalar Milano’nun yıldızı oldu.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz