Multicolor Bikini Modelleri

Multicolor Bikini Modelleri

Bu sene mayo ya da bikini almak istiyorsunuz fakat hangi renk mayo alacağınıza karar veremiyorsunuz… O zaman size şahane bir önerimiz var. Zira sene rendi multicolor bikini modelleri içinde taşıdığı gökkuşağı renkleriyle sizlere tüm renklerin tadımını yaşatacak…

2016 Senesinin mayo trendleri arasında belki de en neşelisi ve en renklisi olan multicolor mayo trendi, bu yaz plajları sallayacak gibi görünüyor. Gerek kesim, gerek tarz seçenekleri ve de renk kataloğunun güzelliğiyle bizler multicolor bikini ve mayo modellerinden gözlerimizi alamadık. Bize soracak olursanız sizlerde alamayacaksınız. Multicolorlar,   mayo severler için her formda ve renk severler içinse  her renkte uyumlu bir şekilde çalışılmış  yanı sıra içlerinde en azından 3 ya da 4 renk barındırabiliyor. İster pusch –up bikini modellerinde, ister örgü modellerinde, ister etnik desenli, ister floral desen ve isterseniz de mayokini ya da retro mayo tarzında bulabileceğiniz multicolor mayo – bikini modellerinden zengin  seçenekler arasından dilediğinizi alabilirsiniz.

Örneğin floral desenlerde çalışılmış olanlarında çiçeğin her rengini, ya da  etnik desenli olanlarındaysa  yüzlerce renk tonunu bir arada bulabilirsiniz. Veyahutta lice –up mayo modellerinde hazırlanmış olanlarındaysa envayi çeşit ip renk tonuyla karşılaşabilirsiniz. Yanı sıra multicolor bikini modelleri üzerlerinde taşıdıkları neon renkleriyle de bronz teninizde harika bir florosan etkisi yaratacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Kabarık Etek Modelleri

Kabarık Etek Modelleri

Ünlü modacıların tasarımlarında yer verdikleri en önemli parçalardan birisi olan kabarık etek modelleri ile ilgili › Yazının Devamı ..

En Güzel Mini Etek Modelleri

En Güzel Mini Etek Modelleri

Genç hanımların çok sevdiği mini etekler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık raflarda yerini aldı. Mağazalarda › Yazının Devamı ..

Stil

2016 Abiye Trendleri

Önerdiklerimiz