Multicolor Bikini Modelleri

Multicolor Bikini Modelleri

Bu sene mayo ya da bikini almak istiyorsunuz fakat hangi renk mayo alacağınıza karar veremiyorsunuz… O zaman size şahane bir önerimiz var. Zira sene rendi multicolor bikini modelleri içinde taşıdığı gökkuşağı renkleriyle sizlere tüm renklerin tadımını yaşatacak…

2016 Senesinin mayo trendleri arasında belki de en neşelisi ve en renklisi olan multicolor mayo trendi, bu yaz plajları sallayacak gibi görünüyor. Gerek kesim, gerek tarz seçenekleri ve de renk kataloğunun güzelliğiyle bizler multicolor bikini ve mayo modellerinden gözlerimizi alamadık. Bize soracak olursanız sizlerde alamayacaksınız. Multicolorlar,   mayo severler için her formda ve renk severler içinse  her renkte uyumlu bir şekilde çalışılmış  yanı sıra içlerinde en azından 3 ya da 4 renk barındırabiliyor. İster pusch –up bikini modellerinde, ister örgü modellerinde, ister etnik desenli, ister floral desen ve isterseniz de mayokini ya da retro mayo tarzında bulabileceğiniz multicolor mayo – bikini modellerinden zengin  seçenekler arasından dilediğinizi alabilirsiniz.

Örneğin floral desenlerde çalışılmış olanlarında çiçeğin her rengini, ya da  etnik desenli olanlarındaysa  yüzlerce renk tonunu bir arada bulabilirsiniz. Veyahutta lice –up mayo modellerinde hazırlanmış olanlarındaysa envayi çeşit ip renk tonuyla karşılaşabilirsiniz. Yanı sıra multicolor bikini modelleri üzerlerinde taşıdıkları neon renkleriyle de bronz teninizde harika bir florosan etkisi yaratacaktır.


YORUMLARBir Cevap Yazın

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Deri Etek Nasıl Kombinlenir

Her sezon modası asla geçmeyen deri etek nasıl kombinlenir sorusunun yanıtını kolayca bulmanızı sağlıyoruz. Tasarımcıların › Yazının Devamı ..

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Çizgili Kıyafetler Nasıl Giyilir

Hemen her dönemin trendleri arasında yer alan çizgili kıyafetler doğru kullanıldığında şıklık kazandırmaktadır. › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz